Читання багато - функціональне. Для одних читання - "праця і творчість" (філософ В. Ф. Асмус), для інших - "розмова з найкращими людьми минулих часів" (філософ Р. Декарт), "блаженне муркотіння" (письменник В. Набоков), "інтелектуальна пригода" (філософ і математик А. Уайтхед), "дихання розуму" (письменник А. Ліханов).
Навіщо читати? Всесвітня організація охорони здоров'я включила грамотність до числа 20-ти найважливіших показників, що визначають здоров'я нації. Отже, читати потрібно, щоб повноцінно жити.
Друкована книга, її дух, зачаровувала здавна. Пропоную переглянути картини майстрів пензля різних епох і народів, присвячені людині, захопленій книжкою:
Мистецтво про читання on PhotoPeach
ХХІ століття називають іще епохою електронної інформації. Для більшості населення планети Земля вже не має значення, в якій формі знайти необхідну інформацію: друкованій чи віртуальній. Та заради об'єктивності потрібно зазначити, що за результатами досліджень, проведених у США, загальна продуктивність сприйняття електронного тексту на 20 % нижча, ніж друкованого. Як стверджують психологи, уява при сприйнятті електронного тексту пасивна, тому можливості емоційного, естетичного й аналітичного читання в роботі з такими текстами обмежені.
ОТОЖ,
ЧИТАЙ,
ЩОБ:

- вчитися,
- отримувати інформацію,
- краще розуміти інших,
- зберегти пам'ять про минуле,
- орієнтуватися в сьогоденні,
- переймати досвід минулих поколінь,
- сховатися від дійсності,
- шукати сенс життя,
- вгамовувати свою допитливість,
- розважатися,
- підвищувати культурний рівень.
А для чого потрібне читання Вам?
Завітайте у нашу бібліотеку - і ми підберемо літературу, враховуючи Ваші уподобання.
Класно = ;))
ВідповістиВидалити