25 листопада в бібліотеці №4 для дорослих етно - центрі пройшло засідання обласної методичної секції бібліотечних працівників професійно - технічної освіти. Основною темою обговорення було:
"Бібліотека як центр краєзнавства," а також було розглянуте питання робота бібліотекарів з внутрішньо переміщеними особами (ВПО).У засіданні взяли участь бібліотекарі професійно - технічних навчальних закладів Тернопільщини.
Захід був підготовлений зав. бібліотекою Світланою Козелко,колективом бібліотеки №4 та методистом НМЦ Ігорем Козловським.
Своїми баченнями сучасної бібліотеки як світлиці духовності поділилась зав. бібліотекою №4 етно - центру Світлана Козелко та розповіла про напрацювання свого колективу в цьому напрямку.
Про велике значення краєзнавства у роботі з молоддю наголосив у своєму виступі Ігор Козловський (методист НМЦ.)
Гостями були бібліотекарі - смт.Підволочиська; м.Бучача, Борщова, Заліщик, Кременця, Тернополя, Шумська, Чорткова, Підгайців, Почаїва, Ланівців.
Відома тернопільська письменниця та краєзнавець Ірина Дем'янова розповіла бібліотекарям про краєзнавство у бібліотеці як сходинку до виховання особистості.
З цікавістю слухали учасники метод. секції розповідь про різновиди рушників, їх використання у побуті та обрядах українців. Годину народознавства "Вишитий рушник - оберіг українського народу" провела Галина Йосипівна Гуменюк ( вихователь школи - інтернату для дітей зі зниженим слухом.)
Розповісти, зацікавити, заінтригувати, показати нові форми роботи, здивувати свого користувача - основне завдання сучасного бібліотекаря.
Немає коментарів:
Дописати коментар