Перший день ТМ "Під Покровом Богородиці"
22 червня на базі нашого Етноцентру розпочала свою роботу творча майстерня іконопису «Під Покровом Богородиці» під керівництвом іконописиць Наталії Війтович та Надії Рожук.
Перший день пройшов у надзвичайно теплій, гармонійній та натхненній атмосфері. Розпочалася майстерня зі спільної молитви та благословення пароха храму святого апостола Івана Богослова отця Івана. Після молитви учасники отримали духовний настрій на працю та творчість.
Пані Наталія ознайомила присутніх з основами іконопису, розповіла про послідовність роботи над іконою, особливості підготовки та техніки написання. Після цього кожен учасник обрав образ, над яким працюватиме протягом майстерні, і розпочав творчу працю.
Уже в перший день було виконано великий обсяг роботи, а майстерня наповнилася атмосферою зосередженості, взаємної підтримки та щирого бажання творити.
Особливо цінною стала вечірня зустріч із нашим духовним наставником отцем Василем Макоїдом. Попри те, що зараз він перебуває за межами України, отець Василь залишається поруч із нами духовно: молиться разом з учасниками, проводить реколекційні науки, підтримує та надихає на цьому шляху. Ми щиро вдячні йому за постійну присутність, турботу та молитву.





Коментарі
Дописати коментар